Dance Dance Revolution POLAND!

strona główna | kontakt

DDR POLAND » Aktualności

Taiko no Tatsujin dla iPhone / iPod Touch

Dodał BTM dnia 14-01-2010 o godzinie 20:24 - komentarze (0), #tnt, #iphone

MiniaturkaW sieci pojawiły się informacje o nowej grze z serii Taiko no Tatsujin będącej portem na popularne urządzonka Apple - iPhone i iPod Touch.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów - wiadomo, że w dniu premiery w grze dostępne będzie tylko 5 utworów, dwa rodzaje dźwięków (bębny i tamburyn). Gra będzie pozwalała na wysłanie naszych wyników na ogólnoświatową listę rankingową oraz Twittowanie bezpośrednio z gry - zapewne dodane zostaną funkcje pozwalające na łatwe chwalenie się wynikami.

Data premiery to luty 2010.

MiniaturkaMiniaturkaMiniaturka

W dniach 6 - 7 lutego 2010 w Warszawie odbędzie się konwent miłośników Mangi i Anime - PAcon 2010. Jak to już się przyjęło, na konwencie znajdzie się także dział gier muzycznych, na których zagrać będzie można między innymi w :

 • DDR
 • ITG
 • Guitar Hero
 • UltraStar

Organizatorzy - poza dostarczeniem sprzętu, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w różne gry - planują rozegranie turniejów dla graczy (na razie otrzymaliśmy informacje o turniejach w DDR, ITG oraz UltraStar).

Ekipa DDRPoland zaprasza wszystkich na konwent i - miejmy nadzieję - do zobaczenia w DDR-roomie!

Wygraj grę Mój Fitness i Matę do DDR!

Dodał BTM dnia 13-01-2010 o godzinie 14:24 - komentarze (2), #konkurs, #mata

MiniaturkaNa stronie DanceParty trwa właśnie konkurs w którym do wygrania jest gra "Mój fitness" wraz z matą pozwalającą na poprawienie kondycji w w/w. grze oraz zabawę w inne gry muzyczne korzystające z maty DDR!

Nagroda zostanie rozlosowana wśród osób, które do 17 stycznia odpowiedzą na pytanie konkursowe: Czym jest „Mój Fitness”?

A – Filmem
B – Czasopismem
C – Grą komputerową

Odpowiedź wysyłajcie mailem na adres konkursfitness@iqp.pl, pamiętajcie by podać swoje dane: imię, nazwisko i adres z kodem pocztowym. Więcej informacji nt. konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

DanceDanceRevolution Music Fit

Dodał BTM dnia 12-01-2010 o godzinie 21:49 - komentarze (0), #ddr, #wii

MiniaturkaPo kilku miesiącach oczekiwania ruszyła oficjalna strona DanceDanceRevolution Music Fit czyli kolejnej gry z serii DDR przeznaczonej dla posiadaczy konsoli Nintendo Wii.

DDR:MF jest Japońskim odpowiednikiem przewidzianego na anglojęzyczny rynek DanceDanceRevolution Hottest Party 3 - gra zawiera jednak inny zestaw licencjonowanych utworów (seria Konami Originals pozostaje bez zmian).

Na stronie znajdziemy dział zawierający spis oraz próbki piosenek które znajdziemy w grze oraz "objaśnienie" różnych nowych trybów rozgrywki.
Data premiery przewidziana jest na 28 stycznia 2010.

Hatsune Miku: Project DIVA

Dodał BTM dnia 11-01-2010 o godzinie 20:19 - komentarze (2), #sega, #arcade, #hatsune, #psp

MiniaturkaSEGA, firma znana z produkcji wielu popularnych gier konsol, oraz automatów arcade przeprowadza właśnie w Japonii testy gry muzycznej - Hatsune Miku: Project DIVA.

Zadaniem gracza jest wciskanie guzików oznaczonych odpowiednimi symbolami (znane posiadaczom konsoli Playstation - trójkąt, kwadrat, koło i x) w rytm wyznaczany przez ich graficzne odpowiedniki przemieszczające się po ekranie.

Gra od 2009 roku dostępna jest na platformie Playstation Portable. Podobnie jak wersja przenośna, gra arcade udostępniać będzie odkrywanie kostiumów oraz nowych piosenek, wykonywanych przez tytułową wirtualną idolkę - Hatsune Miku. W odróżnieniu od innych gier tego typu odkryte elementy prawdopodobnie będą dostępne tylko dla gracza, który je odkrył a swe wyniki zapisał na specjalnej karcie.

pop'n music 18 - oficjalna strona

Dodał BTM dnia 07-01-2010 o godzinie 12:39 - komentarze (0), #pnm

Ruszyła oficjalna, japońska, strona internetowa najnowszej odsłony serii pop'n music.

Na stronie, poza informacjami o wydaniu automatowym, znajdziemy kilka zrzutów ekranu, wstępne informacje o dostępnych w grze piosenkach (podobno ma pojawić się około 50 nowych utworów, dzięki czemu liczba piosenek w grze wzrośnie do ... 700!) oraz obrazki przedstawiające postaci z gry.

Premiera gry, jak już wcześniej informowaliśmy, odbędzie się 20 stycznia.

Rock Band 2 - patch dla PS3 w drodze

Dodał BTM dnia 07-01-2010 o godzinie 11:01 - komentarze (0), #ps3, #harmonix, #rockband

Na oficjalnym blogu Playstation pojawiały się informacje nt. łatki dla gry Rock Band 2 w wersji dla konsoli Playstation 3. Patch poza poprawkami doda także nowe opcje, np:

 • "Sort by Star" - nowa opcja pozwalająca na posortowanie piosenek wg. wyników, jakie w nich osiągnęliśmy
 • Chord HOPO - poprawka w "hammer-on" i "pull-of" - zmieni ich działanie na te znane z The Beatles: Rockband
 • Ion Drum Kits - zestaw bębnów będzie teraz poprawnie wykrywał prędkość uderzeń
 • Rock Band Network Store - możliwość zakupu utworów prosto z menu gry
 • wsparcie dla bezprzewodowych mikrofonów z serii SingStar

Na razie nie podano oficjalnej daty premiery patcha, ale źródła donoszą że może ona mieć miejsce już 8-mego stycznia.

Nowe recenzje i poradnik

Dodał BTM dnia 02-01-2010 o godzinie 08:00 - komentarze (0), #ddrpoland, #danceparty, #poradnik

W dziale Teksty i artkuły czekają na was trzy nowe materiały:

 • poradnik W czym najlepiej skakać, w którym Akane skupia się na zagadnieniu związanym z dobraniem odpowiedniego stroju (ubranie i buty) do skakania - zarówno w domu na szmacianych matach jak i na automatach
 • recenzja gry Dance Party Jest Imprezka czyli gry muzycznej polskiego producenta
 • oraz recenzja gry/programu mój Fitness pozwalającego na polepszenie sprawności, przeznaczonego głównie dla kobiet

Serdecznie zapraszam do lektury i przypominam, że każdy zainteresowany współpracą z DDRPoland np. w kwestii pisania recenzji proszony jest o kontakt :)

Noworoczny prezent dla graczy Dance Party

Dodał BTM dnia 31-12-2009 o godzinie 07:36 - komentarze (0), #danceparty, #dlc

Wydawca gry Dance Party przygotował dla swoich graczy noworoczny prezent, a właściwie dwa prezenty - z oficjalnej strony gry możecie pobrać dwa nowe utwory - "Benzine" i "Happy Day" zespołu Defrikz.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie jak dodawać utwory do gry - również te informacje znajdzie na stronie producenta.

pop'n music 18 - premiera w styczniu!

Dodał BTM dnia 26-12-2009 o godzinie 09:26 - komentarze (0), #pnm, #zapowiedz

MiniaturkaWg. Japońskich stron internetowych poświęconych tematyce gier arcade, premiera najnowszej części jednej z najstarszych serii gier muzycznych - pop'n music - ma odbyć się w dniu 20 stycznia 2010 roku.

Ponieważ zapowiedziano wypuszczenie DLC z utworami z pop'n music 17 dla popn music portable pozostaje nam mieć nadzieję, że również i utwory z 18 części gry trafią na konsole przenośne, ponieważ patrząc na nasz rynek na automaty nie mamy co liczyć...

Wybierz stronę wyników: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11