Dance Dance Revolution POLAND!

strona główna | kontakt

DDR POLAND » Aktualności

Na Twitterze użytkownika soinlove pojawiły się komentarze dotyczące testów nowej odsłony serii DDR - DDR X2. Z krótkiegło, łamanego angielskiego da się wywnioskować, że w grze:

 • dodano filmy w tle do większości piosenek
 • usunięto dużą ilość uprzednio licencjonowanych materiałów z serii SuperNOVA
 • poprawiono działanie mat usuwając opóźnienie, na które skarżyli się gracze DDR X
 • pojawiły się nowe modyfikatory SUDDEN+ i HIDDEN+ (oraz ich połączenie) - pozwalają one na włączanie i wyłączanie odpowiednich modyfikatorów w trakcie piosenki, za pomocą strzałek umieszczonych na obudowie nowej wersji automatu
 • modyfikator Risky, o którym na razie nic nie wiadomo - być może jest to odpowiedni Sudden Death dla całego kredytu, a nie tylko jednej piosenki
 • ocenę Almost oraz Boo zastąpiono białym komunikatem Miss

Na razie pozostaje nam cieszyć się z nowych informacji oraz odkładać pieniądze na wersję dla Playstation 2 - na automaty zapewne nie mamy co liczyć.

Kto nowy w Rock Band? Who?

Dodał BTM dnia 22-11-2009 o godzinie 23:17 - komentarze (0), #rockband

Jak donosi rockbandaide na stronie jednego z większych sprzedawców gier oraz wszystkiego związanego z muzyką, przez krótką chwilę wisiała informacja o przedsprzedaży nowej gry z serii Rock Band - The Who: Rock Band, poświęconej w całości tytułowemu zespołowi rockowemu podbijającemu toplisty w latach 70tych.

Oferta zostałą szybko wycofana ze strony, John Drake - przedstawiciel prasowy firmy Harmonix - nie potwierdza planów wydania nowej gry, pomimo wcześniejszych doniesień o takiej możliwości.

Fani spekulują, że gra może być wydana jako "track pack" zawierajacy same utwory, tak jak to miało miejsce w przypadku AC/DC jako iż utwory zespołu The Who są już dostępne jako DLC.

Pozostając w temacie Rock Band - Ci z was, którzy mają w ofercie telewizji satelitarnej kanał VH1 Classic (oryginalna stacja, nie polski odpowiednik) 27 listopada będą mogli obejrzeć program obrazujący proces powstawania The Beatles: Rock Band.

MiniaturkaKonami, wydawca serii pop'n music opublikował wraz z uruchomieniem oficjalnej strony pop'n music portable garść nowych informacji.

Data premiery gry nie uległa zmianie i wciąż jest to 4ty lutego 2010, tryb multiplayer pozwoli na rozgrywkę do 4 graczy w trybie ad-hoc. Tryb story mode pozwoli nam się wcielić w jednego z 2 bohaterów - Mimi lub Nyami i pokonuąc kolejnych wrogów odkrywać nowe piosenki.

Jako, że lista utworów to głównie tytuły w języku japońskim - zainteresowanych odsyłam do oficjalnej strony. Interesujące może być jednak rozmieszczenie klawiszy - wszak p'n music w najtrudniejszym trybie używa aż 9 klawiszy do samej rozgrywki. Dokładne rozmieszczenie możecie zobaczyć na 1szym screenshocie.

MiniaturkaMiniaturkaMiniaturka

Miniaturka19 listopada odbędzie się premiera kolejnej częsci popularnej w Japonii serii gier Taiko no Tatsujin (więcej o serii TnT). Wii Dodoon to 2 Yome to drugie wydanie gry na konsolę Nintendo Wii.

W grze, poza standardowym trybem arcade, trybem historii oraz mini-grami pojawi się nowy tryb - wychowywanie małego Watadon. Im częściej i lepiej gramy tym szybciej maluch dorasta - z czasem zaczyna komponować i dodaje nam nowe utwory albo zamienne dźwięki uderzeń tataconu.

Gra do nabycia na Play Asia w wersji z lub bez kontrolera.

MiniaturkaMiniaturkaMiniaturka

We Sing - lista utworów

Dodał BTM dnia 11-11-2009 o godzinie 19:32 - komentarze (0), #wii, #wesing, #singstar

We Sing to odpowiednik gier z serii Sing Star przygotowywany dla posiadaczy konsoli Nintendo Wii. Gra oferuje rozrywkę dla czterech graczy w jednym z kilku trybów multiplayer (versus, walka drużyn, pierwszy do 5000 itp.).

W dniu dzisiejszym na stronie produktu znalazła się pełna lista utworów - i muszę przyznać, że firmie udało się zdobyć licencję na kilka fajnych kawałków:

 • MiniaturkaAmy Winehouse - Tears Dry On Their Own
 • Aqua - Barbie Girl
 • Blondie - One Way Or Another
 • Charles and Eddie - Would I Lie To You?
 • Chesney Hawkes - The One And Only
 • Coldplay - Viva La Vida
 • Culture Club - Karma Chameleon
 • Duffy - Mercy Duran Duran Hungry Like The Wolf
 • Elton John with Kiki Dee - Don't Go Breaking My Heart
 • James Morrison & Nelly Furtado - Broken Strings
 • MiniaturkaJohn Denver - Take Me Home, Country Roads
 • Kaiser Chiefs - I Predict A Riot
 • Kylie Minogue - Loco-Motion
 • Lady GaGa - Poker Face
 • Lily Allen - The Fear
 • Madness - Our House
 • Meatloaf - I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That)
 • Moloko - Sing It Back
 • One Republic Featuring Timbaland - Apologize
 • Pussycat Dolls - Don't Cha
 • Miniaturka Roxette - It Must Have Been Love
 • Shampoo - Trouble
 • Spice Girls - Wannabe
 • Sugababes - Girls
 • Tasmin Archer - Sleeping Satellite
 • The Automatic - Monster
 • The Police - Every Breath You Take
 • Tom Jones - Delilah
 • UB40 - Red Red Wine

Kolejny powód do zakupu Wii? :-)

Edit Mode w DDRX

Dodał BTM dnia 10-11-2009 o godzinie 07:41 - komentarze (5), #ddr, #konami

MiniaturkaNajnowsze automaty KONAMI, którego ze smutkiem nie odnotowaliśmy jeszcze w Polsce, znajdujące się na terenie Europy parę dni temu doczekały się aktualizacji odblokowującej Edit Mode.

Korzystając z przygotowanego przez firmę edytora kroków online możemy przygotować swoje własne, bądź zmodyfikować już dostępne kroki, nagrać je na USB i wykorzystać w automacie.

O ile pliki z danymi możemy swobodnie wymieniać między znajomymi z Europy, o tyle wymiana Europa <-> USA jest zablokowana. Czemu? Nie wiadomo - raczej wątpliwym jest problem licencjonowania utworów, bo przecież modyfikowane są tylko układy kroków.

W celu upewnienia się, że konkretny automat obsługuje tryb edycji należy szukać loga "EDIT ON!" widocznego podczas prezentacji gry.

Pozostaje nam tylko czekać na pojawienie się automatów w Polsce...

W dniu dzisiejszym w Amerykańskim urzędzie patentowym pojawił się wniosek o rejestrację nowego tytułu - Drum Hero.

Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze nic więcej o planowanym tytule. Dziwi trochę taka decyzja, kiedy seria Guitar Hero ma już swój własny kontroler w postaci perkusji. Czyżby nowa gra miała używać zupełnie innej konstrukcji? A może jest to po prostu kolejna wersja Guitar Hero, w której większość utworów koncentrować będzie się na perkusji?

Miejmy tylko nadzieję, że w momencie wydania nowej serii firma nie zapomnie o swoich fanach i wciąż będzie wydawać chociażby DLC dla pozostałych swoich gier.

Rock Band 3 w przygotowaniu?

Dodał BTM dnia 07-11-2009 o godzinie 10:13 - komentarze (0), #rockband

Dhani Harrison, jedna z osób odpowiedzialnych za powstanie Beattles: Rockband w wywiadzie udzielonym Chicago Tribune wyznał, że pracuje nad kolejną odsłoną serii - Rock Band 3.

W tej chwili głównym celem jest stworzenie nowego kontrolera, który będzie w lepszym stopniu imitował oryginalne instrumenty co pozwoli na uczenie się gry na nich w czasie rozrywki przy Rock Band. Dodał także, że gra może pojawić się "za kilka lat".

Osobiście zastanawia mnie, czy taka zmiana - prowadząca do skomplikowania rozgrywki - nie będzie czymś złym dla serii. O ile beatmania jest dla mnie jeszcze do pojęcia, o tyle DJ Hero z jego cross-faderami etc. wdaje się już bardziej zabawką dla znudzonych profesjonalistów niż codziennych graczy.

Żródło: rockbandaide.com

Puyo Puyo w rytm J-Pop? 0D Beat Drop!

Dodał BTM dnia 06-11-2009 o godzinie 08:22 - komentarze (1), #0dbeatdrop, #x360

W sieci pojawił się filmik prezentujący grę 0D Beat Drop zmierzającą na konsolę XBox 360.

Gra z wyglądu oraz podstawowej mechaniki przypomina znaną serię Puyo Puyo - zadaniem gracza jest manewrować spadającymi kształtami tak, by utworzyć kombinację przynajmniej 3 takich samych kolorów. Gra ni była by niczym nowym, ani nie została by poruszona na DDR POLAND gdyby nie wykorzystanie muzyki do gry.

By zaliczyć "połączenie" gracz musi nie tylko dopasować kolory, ale także złączyć klocki w rytm muzyki (lub w momencie wskazanym przez equalizer na ekranie). Dodatkowo, jeżeli zrzucimy klocki w rytm muzyki, ale nie uzyskamy połączenia przynajmniej 3 kombinacja nabierze mocy. Kiedy już uda nam się wyeliminować klocki ze swojego pola gry - zostają one przerzucone na pole losowego przeciwnika - tutaj przydaje się wspomniana wyżej moc połączenia, takie rozwiązanie wymusza też bardziej strategiczną grę.

Gra poza trybem gry w wielu graczy (offline, na jednej konsoli, oraz za pośrednictwem XBox Live) udostępniać będzie także tryb dla jednego gracza, w którym wykorzystać będzie można własne utwory (gra sama przaenalizuje rytm muzyki i dopasuje rozgrywkę). Dodatkowo w grze pojawią się tryby survival, time-attach, co-op i "planet quest".

Muszę przyznać, że gra prezentuje się świetnie i aż żałuję, że nie ma wersji na PSP. Przyjdzie kupić dysk do XBox i ściągnąć.

MiniaturkaMiniaturkaMiniaturka

Kalendarz wydarzeń na DDR POLAND

Dodał BTM dnia 05-11-2009 o godzinie 19:36 - komentarze (1), #ddrpoland

Z dniem dzisiejszym uruchomiona została nowa sekcja strony - kalendarz.

Każdy z zarejestrowanych użytkowników może dodać do kalendarza różne wydarzenia - spotkania ze znajomymi w celu wyskoczenia na automaty, zbliżający się konwent czy premierę nowej gry. Lista dodanych wydarzeń jest widoczna dla wszystkich użytkowników portalu - jeżeli dostrzeżecie jakieś nadużycia proszę o zgłaszanie za pomocą odpowiedniego formularza.

W miarę możliwości kalendarz będzie uaktualniany o informacje na temat mających odbyć się w niedalekiej przyszłości konwentów, na których zagrać będzie można w DDR oraz inne gry muzyczne.

Wybierz stronę wyników: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11