Dance Dance Revolution POLAND!

strona główna | kontakt

DDR POLAND » Artykuły » Teleport 2004

opis wydarzenia:

Teleport 2004

dodane dnia 08-04-2007, dodane przez DDRPoland

Start konwentu: 08-07-2004

Data: 8-11 lipca 2004
Lokalizacja: Gańsk

Teleport (8.07-11.07.2004r.) był pierwszym moim konwentem jako takim od ponad 3 lat i jednocześnie pierwszym, na którym miałam okazję podziwiać DDR Room. Z tego też względu od początku do końca imprezy towarzyszyły mi silne emocje i całość zapisała się w mojej pamięci dość wyraźnie. Przynajmniej tak mi się zdawało przed przystąpieniem do pisania owego tekstu. Kiedy bowiem zasiadłam przy kompie z mocnym postanowieniem napisania rzetelnego sprawozdania okazało się, że moja pamięć jest jednak grymaśna i zawodna, a przypomnienie sobie szczegółów imprezy spotyka się z pewnymi oporami. Spróbowałam jednak stoczyć walkę z własną sklerozą i rezultaty tej potyczki prezentuję poniżej ^_-

Dla wszystkich maniaków mat, wrota raju otworzyły się już w czwartek (8 lipca 2004), ja jednak przekroczyłam je dopiero w sobotę. Nasza niezmordowana ekipa, składająca się z Lucas'a, BTM-a, Keiichiego i mojej skromnej osoby, skierowała swe kroki do wspomnianego wyżej miejsca rozpusty niemal natychmiast po wkroczeniu do budynku i uiszczenia opłaty za wstęp.

Pierwsze wrażenia były jak najbardziej pozytywne - spora sala, dwie, porządnie przytwierdzone do podłogi maty 4Gamersa i kilkanaście osób, które rzeczywiście wiedziały, do czego całość służy i jak należy z niej korzystać. Najwięcej zresztą miałby do powiedzenia w tym temacie Lucas, który poza kilkoma krótkimi wypadami (np. na obiad czy po odbiór nagrody za najlepszy teledysk) właściwie DDR Roomu nie opuszczał. Ja kręciłam się po całym budynku nieco dłużej, z tego też względu niektóre wydarzenia związane ze skakaniem mogły mi umknąć. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma (ostatecznie to ja podjęłam się opisania Teleportu, Lucas - jak dobrze pójdzie - napisze parę słów o Reanimation 3, na którym był naszym jedynym reprezentantem. W związku z tym jest również jedyną osobą z naszego szacownego grona, która może nabazgrać na ten temat parę zdań na krzyż ^-^).

Zainteresowanie matami na Teleporcie było średnie (niewykluczone, że większość konwentowiczów wypróbowała je po prostu dzień lub dwa wcześniej). Pusto jednak w sali nie było ani przez chwilę, a maty nie musiały czekać na jednostki spragnione podskoków. Szczególnie, że było w czym wybierać - piosenek dostępnych na komputerze orgów było naprawdę bardzo dużo, wiele z nich miałam okazję "wyskakać" wówczas po raz pierwszy (m.in. "White Reflection" czy "The Great Giana Sisters").

Najwięcej chętnych pojawiło się w DDR Roomie wieczorem. Kolejki do mat liczyły wówczas średnio jakieś 10 osób. Za to nocą skaczących zdecydowanie ubyło i około 4 nad ranem na posterunku trwałam już tylko ja, Lucas, BTM, a także Omi i Stobek (dwóch utalentowanych i przesympatycznych chłopaków, których przy okazji pisania owego dziwnego tekstu serdecznie pozdrawiam ^-^). Omi szalał do białego rana, reszta postanowiła (kolejny raz zresztą, ale ciiii....) skoczyć pod prysznic i "więcej już nie skakać". Postanowienia tym razem udało się dotrzymać mnie i Lucasowi, BTM przy dźwiękach "Yatty" nie wytrwał i przyłączył się do Omiego, prezentując wraz z nim cudny "freestyle" (obroty z rękoma uniesionymi do góry - miodzio ^-^). Wkrótce jednak został zastąpiony przez DaG'a, który do wspólnego szaleństwa usiłował również nakłonić jakiegoś przypadkowego chłopaka w czerni (typ metalowca). Usiłował dość energicznie i uczepiony nogi swej ofiary wylądował w końcu na korytarzu. Większych rezultatów nie osiągnął, jeśli nie liczyć jednego, zdobytego w ferworze walki, buta ^_-.

Zapewne jeszcze długo po naszym opuszczeniu Gdańska szaleństwo na matach kwitło, ale zaobserwowanie tego nie było nam dane. Pozostaje czekać do kolejnego Teleportu. Oby to już szybciej ^__^

Operacowała Akane.

Komentarze:

Przepraszamy, ale nie ma jeszcze żadnych opinii o tym artykule.

Nie masz jeszcze konta na Dance Dance Revolution POLAND?

Nie czekaj - Załóż konto już teraz! Jako zarejestrowany użytkownik możesz:

  • zamieścić swoje zdjęcia i filmy, opisać swoje doświadczenia z grania w gry muzyczne
  • wypowiadać się na forum, komentować materiały zamieszczane przez innych użytkowników,
  • i wiele, wiele innych!