Dance Dance Revolution POLAND!

strona główna | kontakt

DDR POLAND » O serwisie

Czym jest DDR POLAND, krótkie wprowadzenie.

Witamy na stronie internetowej serwisu DDR Poland - od 2004 roku zajmujemy się tematyką gier rytmiczno muzycznych tj. Dance Dance Revolution (DDR), Pump It Up (PiU) oraz inne.

Serwis DDRPL powstał w 2004 roku jako jeden z pierwszych opisujących grę Dance Dance Revolution - w ciągu kilku lat zawartość serwisu powiększyła się o obszerną bazę piosenek, generator układu kroków, dużą ilość recenzji z wydarzeń na których DDR był obecny oraz szeroką rzeszę zarejestrowanych użytkowników udzielających się na forum i w serwisie.

Niestety, z powodu braku czasu przeznaczonego na opiekę nad stroną DDRPL stracił dużo na popularności. Pomimo wielu mniejszych i większych prób reanimacji serwisu do 2009 roku serwis pozostawał nie aktualizowany.

W 2009 roku przyszedł czas na wskrzeszenie dawnej chwały - serwis DDR Poland powrócił jako obszerne kompendium wiedzy nie tylko o tak popularnych grach jak DDR, Guitar Hero czy SingStar - staramy się poruszać wszelkie tematy związane z grami muzycznymi - na Pump It Up poczynając, przez Dance ManiaX przechodząc a na Fraquency i Para Para Paradise kończąc.

Polityka prywatności i copyright.

Strona pobiera informacje wysyłane przez Twój komputer tj :

  • dane z plików COOKIES - potrzebne do logowania się do serwisu
  • adres IP - dla celów statystycznych
  • dane z formularzy - wszelkie dane umieszczone przez odwiedzającego stronę wyrażają jego własne zdanie i nie muszą reprezentować poglądów redakcji strony. Właścicielem tekstów jest autor o ile nie stwierdzono inaczej,

Na serwerze nie znajdują się żadne nielegalne w świetle Kodeksu i Prawa Polskiego materiały i własności intelektualne.