Dance Dance Revolution POLAND!

strona główna | kontakt

DDR POLAND » Para Para Paradise

MiniaturkaPara Para Paradise albo PPP (także znane jako Para Para Dance / PPD) to gra muzyczno-rytmiczna w założeniach podobna do Dance ManiaX - również tu zadaniem gracza jest wymachiwanie rękoma nad czujnikami w odpowiedni momencie.

W odróżnieniu od DMX w Para Para Paradise gra się używając 5 czujników rozłożonych w półkolu (góra, lewo, prawo, prawo-góra, lewo-góra) na podłodze przed graczem - naszym zadaniem jest wciąż "trafianie" w czujniki w momencie, w którym odpowiadająca danemu czujnikowi strzałka trafia w swój kontur na ekranie.

Gra odnosi się do popularnego w Japonii tańcu Para Para - większość utworów reprezentuje gatunek J-Pop czyli muzykę Pop wywodzącą się z Japonii. Większość piosenek stanowią oryginalne utwory, część to covery zachodnich wykonawców.

Gra dostępna jest na dwie platformy - automaty arcade (brak emulacji) oraz konsolę PlayStation 2 (kontrolery dostępne głównie na Japońskim / Amerykańskim portalu eBay).

Podobnie jak w pozostałych grach serii mamy do wyboru kilka poziomów trudności (Normal, Hard, Expert) oraz modyfikatory (Hi-Speed, Mirror, Vanish, Random).

Poza grami na automaty oraz na konsolę PS2 możliwe jest granie w PPP za pomocą oryginalnego kontrolera do PS2 na komputerze PC - wymagana jest Stepmania 4.0 lub emulator ParaStar.MiniaturkaMiniaturkaMiniaturka

Lista gier z serii Para Para Paradise: